MEIE ÕNNNELIKUD KASUTAJAD

Meie rahulolevad kliendid on meie suurim väärtus, seega meeldib meile alati nende arvamust jagada.

Paljud kasutajad on tunnustanud AKROBAT tippkvaliteeti

Üle kuueteistkümneaastase batuutide valmistamise kogemusega oleme täna uhked, et oleme üks Euroopa juhtivaid batuutide tarnijaid, kes on keskendunud omadustele, mis toovad meie klientidele tõelist väärtust.
Suurepärased materjalid, ainulaadne tehnoloogia, laitmatu disain ja jõudlus = rahulolevad kliendid. Meile meeldib alati jagada oma rahulolevate klientide arvamusi.

``MEIE batuut VÕIKS TÕESTI PUHKUST KASUTADA``

Meie batuut võiks tõesti puhkuseks kuluda, kuna oleme seda pidevalt kasutanud – muidugi siis, kui ilm seda tegi. Meie batuut tuli meie koju sünnipäevakingiks mõlemale eelmisel suvel vastavalt 6- ja 11-aastaseks saanud pojale. See oli tõesti suurepärane kingitus, mille mõtles mu naine. Algul olid meie pojad ainsad, kes seda kasutasid, ja nad olid väga elevil, et said seda teha; siis liitusime abikaasaga ja peagi käisid aeg-ajalt batuudil ka kõik meie sugulased, kes meile külla tulid. Muidugi oli meie batuut ideaalne ettekääne meie naabruskonna lastele, et meid võimalikult sageli külastada. Lisaks meie vanematele poegadele kasutab seda hea meelega ka meie noorim poeg, kes sai eelmise aasta hilissügisel 1-aastaseks, kaitsev võrk muudab batuudi tohutuks mänguväljakuks. Lühidalt öeldes oli selle batuudi ostmine kogu perele tõeliselt hea investeering ja ma loodan, et saame seda kasutada veel aastaid.

Marko Deželak
“MA OLIN BATUDIGA VÄGA RÕÕMELIK”
Kui ma batuudi kätte sain, olin väga õnnelik. Kasutasin seda üksi või sõpradega sellel hüppamiseks ja võimlemiseks. Sain batuudi sünnipäevaks.

Timea Štraus
“SEE ON MAAILMA PARIM batuut”
Meil on Akrobati batuudil väga lõbus, eriti suvel. Kui me suvel selle peale hüppame, liituvad meiega ka mu naabrid. Batuudil saab sooritada igasuguseid asju, näiteks saltot, põlvedel saltot ja hüppeid põnnile, põlvedele ja kõhule. See batuut on tõesti eriline. See on maailma parim batuut.

Ita Kukman
“BATUTUT ON SUUREPÄRANE VALIK KÕIGILE, KES SOOVIVAD TEISTEGA AEGA VEETDAMISE, NAERMISE JA LÕÕGASTUSTEGA TREENIDA”
Kas batuudid on lihtsalt hullus või hea investeering meisse? Vaatame. Oleme pere, kus kasvab erivajadustega laps. Mõnikord ei ole 6-aastase autistliku poisi rahuldamine lihtne saavutus. Meil on lisaks pojale ka varsti 5-aastaseks saav tütar. Kuidas see kõik alguse sai? Ühel pühapäeval juhtusime peatuma Črmošnjice’is, et “Pri Akrobatu” pitsabaaris pitsat süüa. Poe ja restorani kõrvale on külastajatele kasutamiseks välja pandud erinevas suuruses batuudid. Ka meie lapsed Simon ja Sandra otsustasid kasutada võimalust ümmarguse markiisi peal lõbusalt hüpata. Vastus oli fenomenaalne. See oli esimene kord, kui kaalusime lapsevanematena batuudi ostmist. Kõigepealt küsisime endalt, kuidas saaksime sellest kasu saada. Leidsime kiiresti, et batuudi omamine oleks meie esmasündinu jaoks suurepärane võimalus, kuna see aitaks tal taastada tasakaalu ja säilitada head füüsilist vormi. Kui otsustasime selle tohutu varikatuse ise ümber hüpata, olime aga veelgi kindlamad, et ostame selle. Järgnenud arutelud ja konsultatsioonid müüjaga aitasid meil otsustada otsitava batuudi kvaliteedi üle. Oleme valinud parema variandi, mis tagab batuudi parema kvaliteedi ja kõrgeima võimaliku ohutuse. Ost tehtud ja 7-päevase perepuhkuse väärtuse oleme vahetanud mitmeaastase batuudi kasutamise vastu. Täna teame, et oleme teinud õige valiku ja õige investeeringu. Elame kogukonnas koos teise viieliikmelise perega. Meil on suur sõpruskond, kes meile külla meeldib – ka batuudi pärast. Uskuge mind, kui ütlen, et kasutame seda iga päev ja selle olemasolu ei ole puhtalt dekoratiivne. Kui vihma sajab, peame oma lapsi karjatama, peaaegu sunniviisiliselt, sest nad hüppaksid märjal batuudil edasi, kui me seda ei teeks. Oleme väga õnnelikud, kui meid külastavad teised erivajadustega lastega sõbrad; Veelgi enam, ka teised sõbrad on elevil, kui näevad, mida nende väikesed imed batuudil korda saata on. Seega oleme üha kindlamad, et oleme teinud õige valiku ja tulusa investeeringu. Vastasel juhul on batuudi kasutamine keeruline ülesanne. Märkimisväärne hulk füüsilist aktiivsust on vajalik, kuid see leevendab tõesti stressi ja aitab kaasa paremale psühholoogilisele heaolule, kuna see paneb sind triivima erilisse ekstaasi, kus võid unustada kogu oma ebakindluse, mured ja igapäevase pagasi. Tänu 15-minutilisele füüsilisele harjutusele (muidu mitteaktiivse inimese jaoks on sedagi palju) saab kehale kasu ka positiivsest energiast, mida me kõik vajame, olenemata sellest, kas meil on erivajadusi või mitte. Igapäevane trenn aitab kaasa paremale tasakaalule, ülekaalu vähendamisele, paremale füüsilisele vormile… Batuut on suurepärane valik kõigile, kes soovivad treenida, nautides teistega koos aega veedetud, naerdes ja lõõgastudes. Mõelgem korraks oma igapäevaelule, mis on nii kurvalt “piiratud” töö, teleka, arvuti, mobiiltelefoni ja muu sellisega, kuigi me kõik teame, et tegelikult on oluline ja tervislik liikuda, teistega koos aega veeta, lõõgastuda,